Best My Silver.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Bestmysilver.com %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan takipçilerimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en yeni seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri
Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Best my silver e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. bestmysilver.com.tr, gümüş takı kuyumculuk kavramını ve hızlı değişen 925 ayar gümüş takı akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi
bestmysilver.com.tr'de satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş
Bestmysilver.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Bestmysilver.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Bestmysilver.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.