1 2 3 ... 6 >

Gümüş Yüzük - bestmysilver.com.tr

 

Tarihi tunç çağına kadar dayanan yüzükler günlük hayatta sık tercih ettiğimiz bir aksesuar olup, aynı zamanda nişan ve evlilik gibi kutsal bağlılıklarıda temsil etmektedir.
Yüzüğün kökeni M.Ö. ince bir işçilikle süslenmeye başlayıp günümüze kadar devam eden bir serüvene sahiptir.
Eski çağlarda yüzükler genelde demir, altın vb değerli madenlerden yapılırdı.

 

Üzerinde mühür bulunan yüzükler ise önemli belgeleri damgalamak amacıyla kullanılır ve değer taşırdı.
Yüzük takan kişiler egemenlik ve güç yansıtan simgesel bir değeri vardır.
Bizler ise sizlere gümüş kullanırak yapılan ince işçilikli yüzükleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bol çeşitlilik ve tasarım yüzüklerle hizmette sınır tanımıyoruz.
Evde, işte her kıyafete, kombine uyum sağlayan yüzükler hayatın her döneminde kullanmaya devam edeceğimiz bir aksesuar olacaktır.

 

Giysi elbise ve tüm giyeceklerimiz için vaz geçilmez olan tamamlayıcı gümüş  kolye, yüzük, bileklik ürünleridir. Kendiniz gibi en yakınınızında ışığını parlatmasına yardımcı olabilirsiniz. En güzel şekilde gümüş kolye hediyeniz paketlenir ve size teslim edilmek üzere yola çıkar.
Sizlere hizmet vermiş olduğumuz 925 ayar bayan gümüş yüzüklerimizin geniş bir sıkalası bulunmaktadır. Gümüş alyans, gümüş tektaş, çift alyansları, lotus çiçeği yüzük vb ürünleri web sitemize gözatıp inceleyip satın alabilirsiniz.

 

There are a lot od choices in 925 carat silver rings whose spiritual value can be higher than their monetary value. Our rings which you will choose according to your style will help you feel special.